Live Chat Software
Live Chat Software

Atrakcyjne rabaty

od Leroy Merlin

Dowiedz się więcej

Osiedle Niezapominajek

Domy w standardzie NF-40

Dowiedz się więcej

Odkrycie Roku 2014

Laur Klienta za budownictwo energooszczędne.

Dowiedz się więcej

Finansowanie

Bank Zachodni WBK S.A. przygotował specjalną ofertę na kredyt hipoteczny dlawszystkich klientów, zainteresowanych zakupem nieruchomość na Osiedlu Niezapominajek w Katowicach – Podlesiu. Osiedle objęte jest dopłatami w ramach MDM i NFOŚiGW. W związku z czym do wyboru mają Państwo jeden z dwóch programów, a w każdym z nich wiele korzyści. Poniżej do pobrania pdf. z ofertą.

OFERTA NIEZAPOMINAJEK.pdf

Dom Kredytowy NOTUS należy do czołówki firm doradztwa finansowego w Polsce. Posiada oddziały w całej Polsce. Zespół doradców liczy ponad 500 osób. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi Klienta, profesjonalizm doradców, bezstronność oferty oraz bogata oferta produktów hipotecznych.

  

Dział FINANSOWANIE został stworzony w celu zapewnienia maksymalnego komfortu Klientom, chcącym przy zakupie nieruchomości skorzystać z usług instytucji finansowych. Dla wielu z nich to właśnie taka forma finansowania jest idealnym sposobem na realizację własnych planów o zakupie mieszkania. Wybraliśmy naszym zdaniem najlepszych doradców kredytowych, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu zajmują wysoką pozycję na polskim rynku. Doradztwo kredytowe to przede wszystkim  analiza sytuacji finansowej klienta, jego możliwości otrzymania kredytu w określonej wysokości. Głównym zadaniem doradcy jest między innymi zaproponowanie najlepszego rozwiązania, uwzględniając wymagania i oczekiwania samych Klientów. Fakt ten umożliwia porównanie ofert wielu banków w jednym miejscu oraz gwarantuje szybkie działanie i pomoc w przejściu przez każdy etap procesu kredytowego.Współpracujemy z doradcami mobilnymi, będącymi zawsze do dyspozycji, w miejscu wskazanym przez Państwa. Ich zadaniem jest znalezienie najbardziej optymalnego rozwiązania spośród oferowanych propozycji banków z którymi współpracujemy. Dla bezpieczeństwa przeprowadzenia pozytywnej weryfikacji doradcy składają wnioski równorzędnie do kilku wybranych banków, dbając jednocześnie o dostarczenie kompletu dokumentów,opracowanie odpowiedniej strategii wyboru najwłaściwszego kredytu oraz drogi do jego otrzymania.

Usługi naszych specjalistów nie wiążą się z dodatkowymi kosztami z Państwa strony, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy.

Oferta Domu Kredytowego NOTUS obejmuje:

•    OFERTY KREDYTÓW W PROGRAMIE DOPŁAT RZĄDOWYCH Mieszkanie dla Młodych !!!
•    bezpłatne doradztwo – brak opłat i prowizji pobieranych od Klientów,
•    dostęp do najlepszych ofert na rynku (28 banków oferujących kredyty hipoteczne),
•    niezależność i obiektywizm oferty - brak powiązań z instytucjami finansowymi,
•    pełną obsługę procesu kredytowego – m.in. kompletowanie i składanie dokumentów w banku,
•    negocjacje najlepszych warunków kredytowych dla Klienta,
•    możliwość kredytowania zakupu mieszkania „pod klucz” – z wykończeniem mieszkania w ramach oferty „Wnętrze z NOTUSEM”,
•    posprzedażową obsługę kredytową np. refinansowanie lub konsolidację kredytów.

Jeśli chcesz sfinansować zakup swojej nieruchomości,
skontaktuj się z dedykowanym doradcą finansowym:

Agnieszka Deda
Tel. 605993734

Poniżej znajduje się kalkulator zdolności kredytowej przygotowany przez naszego partnera:

      

Bądźmy w kontakcie

biuro@fargogroup.pl